پویایی در تجارت را با ما تجربه کنید
پویا تجارت مادپویا تجارت مادپویا تجارت ماد
0510000000
حد فاصل شریعتی 13 و 15

درباره ما 2

سایت فروشگاهی

آیا امکانات وبسایت فروشگاهی برای کسبوکار شما مناسب و کافیست؟

پیش از راه اندازی وبسایت باید هدفتان از راه اندازی وبسایت را مشخص کنید. اگر محصول یا خدماتی برای ارائه و فروش از طریق اینترنت دارید، وبسایت فروشگاهی مناسب ترین گزینه برای شما میباشد.

61%

معرفی مجموعه

73%

امکانات حسابداری

87%

امکانات فروشگاهی

bg-page-title4
آیا مایل هستید راه اندازی وبسایتتان را به ما بسپارید ما آماده هستیم
نمایش محصول

محصولات و خدماتتان را میتوانید در وبسایتتان به فروش بگذارید

مشتریان شما در طول 24 ساعت شبانه روز میتوانند به وبسایت شما مراجعه و از جزئیات محصولاتو خدمات شما مطلع شوند، قیمت ها را مشاهده و سفارش خود را ثبت نمایند. امکان قرار دادن تصویر محصول، توضیح محصول، قیمت محصول، شرایط ارسال و پرداخت محصول روی وبسایت های فروشگاهی وجود دارد.

طراحی ریسپانسیو

شرکت پویا تجارت ماد تمامی وبسایت ها را بصورت ریسپانسیو (واکنشگرا) طراحی میکند تا مشکلی جهت نمایش در پلتفرم های دسکتاپ، موبایل و تبلت وجود نداشته باشد.

امنیت بالا

بروز رسانی مرتب سیستم و انجام تنظیمات امنیتی سایت، ارائه سرویس میزبانی وب با کیفیت در سرورهای مجهز به سیستم تشخیص نفوذ IPS و همچنین تهیه نسخه پشتیبان به صورت دوره ای و منظم و یک نسخه پشتیبان در سرورهای مجزا و مانیتورینگ 24 ساعته سرور، و با خرید SSL و نصب آن بر روی سایت

پشتیبانی فنی

پویا تجارت ماد وبسایت شما را مطابق با اطلاعاتی که در قالب فرم الکترونیکی از شما دریافت میکند، آماده خواهد کرد. 72 ساعت پس از تحویل وبسایت فرصت خواهید داشت تا اصلاحات و تغییرات مد نظرتان را لیست کنید و برای ما ارسال نمایید تا روی وبسایت اعمال کنیم. پس از 72 ساعت چنانچه قصد اعمال تغییر و اصلاح صفحات و یا اضافه کردن مواردی به وبسایتتان را داشته باشید باید بسته های ماهانه پشتیبانی تهیه کنید. رفع اشکالات فنی وبسایت تا مادامی که توسط هاست های ما میزبانی میشوید رایگان خواهد بود.

راه اندازی صفر تا صد

تصاویر و متن هایی که برای طراحی وبسایتتان نیاز باشد را در قالب فرم الکترونیکی از شما دریافت میکنیم و به کار میگیریم. وبسایتتان را طوری راه اندازی میکنیم که نیازی به صرف زمان جهت اعمال تغییرات از طرف شما نداشته باشد.

مدیریت مشتریان

کسب اطلاعات و آمار از مشتریان میتواند به افزایش شناخت شما از مشتریانتان کمک کند. اگر با استفاده از دیدگاه هایی که مشتریانتان ثبت میکنند و اطلاعاتی که در وبسایت شما ثبت میکنند، نسبت به مشتریان شناخت پیدا کنید، میتوانید بهترین و مناسبترین محصولاتو خدماتتان را به آنها معرفی و تبلیغ کنید. قابلیت آمارگیری، نظرسنجی، ثبت اطلاعات و ثبت دیدگاه برای مشتریان شما فراهم میباشد.

ابزارهای فروش

انبارداری و حسابداری حرفه ای، قابلیت کیف پول الکترونیکی مشتری، قابلیت تعیین ویژگی های محصول، قابلیت افزودن محصولات به سبد خرید، قابلیت تعیین کد تخفیف و فروش ویژه، ارسال پیامک سفارش به فروشنده و مشتری، تعیین شرایط ارسال سفارش، قابلیت فروش اقساطی، قابلیت پرداخت از طریق درگاه بانکی
ویژگی ها

برای شما خدمات ویژه و رایگان در نظر گرفته ایم

خرید هاست مناسب و ثبت دامنه یکی از مشکل ترین بخش های راه اندازی وبسایت برای مالک آن میباشد. بروز مشکلات فنی و نیاز به بروزرسانی در فضای دیجیتال امری طبیعی میباشد که شرکت پویا تجارت ماد تمام این موارد را در تعداد و مدت مشخص شده انجام خواهد داد. درگاه پرداخت آنلاین زرین پال و مجوز اینماد را هم برای شما اخذ خواهیم کرد.

1 ماه
هاست رایگان
1 ماه
پشتیبانی فنی
0
دامنه ir رایگان
0
اخذ درگاه و مجوز
به ما اعتماد کنید

همیشه شنیدن اینکه کاری که ما انجام می دهیم دارای بازخورد مثبت است ، برای ما خوشحال کننده است.

طراحی و راه اندازی وبسایتتان را به ما بسپارید و مطمئن باشید همان چیزی را دریافت خواهید کرد که در ذهنتان به آن فکر میکنید.

X